Bloog Wirtualna Polska
Są 1 269 904 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Kilka słów o blogerach i pośle Czarneckim

poniedziałek, 04 września 2006 13:35
Skocz do komentarzy

 

Na stronie www eurodeputowanego Ryszarda Czarneckiego odnalazłem wpis z 31 sierpnia br. cyt. "Dostałem e-maila od byłego (albo aktualnego - ja już za tymi zmianami nie nadążam) lidera KPN,  eks-posła Adama Słomki. Pisze, że postanowił założyć bloga - i blogować. Blogować każdy może. Jestem wdzięczny, za tę, jakże cenną informację, ale podkreślam, że to, że byłem pierwszym blogerem III, III i pół  a potem IV (lub prawie IV) RP nie oznacza, że wszyscy moi następcy czy naśladowcy mają mi zgłaszać fakt rozpoczęcia blogowania. Tantiem z racji pionierskiej roli też nie będę brał....".

Skromność posła Czarneckiego jest przesadna. Nie omieszkałem odpowiedzieć, cyt.

"Faktycznie. Panie Pośle, nie jestem pierwszym blogerem ani III ani IV RP. Znany hit Jerzego Stuhr'a można z powodzeniem zaśpiewać zaczynając od ... blogować każdy może, jeden lepiej .... Informuję też, iż jestem aktualnym przewodniczącym KPN, ponownie - dodaję skromnie - zjednoczonej. Fakt założenia przeze mnie bloga i poinformowanie R. Czarneckiego o tym fakcie, to jedynie grzeczność. Pozdrawiam wszystkich serdecznie zapraszając na slomka.bloog.pl ".


Nie ma moim zdaniem najmniejszego znaczenia kto pierwszy zaczyna blogować. Ważne, że dołącza do sporej grupy internautów.


Swoją drogą zapowiadany blog Ryszarda Kalisza z SLD jakoś się nie pojawił.

Podziel się
oceń
0
0


piątek, 20 października 2017

Licznik odwiedzin:  1 705 317  

Statystyki

Odwiedziny: 1705317
Galerie
  • liczba zdjęć: 154
Bloog istnieje od: 4085 dni

Notka ...

Adam Słomka
jest jednym z najmniej realnie znanych polskich polityków średniego pokolenia. Urodził się w 1964 roku. Ukończył Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Częstochowie. Był posłem na Sejm RP w latach 1991 - 2001.

Były polski przedstawiciel w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy w Strasburgu (3 kadencje), były członek Komisji Integracji Europejskiej Sejmu RP, były członek Komisji Konstytucyjnej Zgromadzenia Narodowego. Żona Beata. Hobby: szachy, turystyka górska, komputery.

Obecnie Przewodniczący KPN-Obóz Patriotyczny.

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie: